Nagroda dla Koła Naukowego Geologów

Studenckie Koło Naukowe Geologów ponownie nagrodzone!
Na III Przeglądzie Kół Naukowych Uniwersytetu Szczecińskiego, który odbył się 17 stycznia 2018, Studenckie Koło Naukowe Geologów zajęło II miejsce otrzymując nagrodę 700 zł. Do udziału w przeglądzie zgłosiły się 33 koła naukowe, a jego gospodarzem był w tym roku Wydział Humanistyczny. Tegorocznym zwycięzcą okazało się Koło Naukowe Archeologów z Wydziału Humanistycznego. Trzecie miejsce zajęło Koło Naukowe Promocji Zdrowia z Wydziału Kultury Fizycznej i Promocji Zdrowia. Przyznano także dwa wyróżnienia dla kół naukowych PlantX oraz Matrix z Wydziału Biologii. Mając na uwadze, że w ubiegłym roku Koło Naukowe Geologów zdobyło 1 miejsce, ex aequo z Kołem Naukowym Matematyków, można powiedzieć, że status quo został utrzymany. Pełniącym obowiązki przewodniczącego Koła Geologów jest aktualnie Ryszard Nowakowski student II roku geologii (II stopnia).
Andrzej Osadczuk